Zwroty i wymiany

 1. Zwroty /wymiana
  Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia odebrania przesyłki. Przesyłkę ze zwrotem/wymianą klient wysyła na własny koszt. Przesyłki wysłane za pobraniem nie zostaną odebrane. Warunkiem przyjęcia przedmiotu w ramach zwrotu/wymiany  jest przesłanie go z podpisanym formularzem zwrotu/wymiany oraz dowodem zakupu. Zwroty mogą zostać przyjęte jedynie wtedy, gdy produkt nie nosi śladów użytkowania oraz gdy nie została usunięta oryginalna metka/przywieszka. Towar nie spełniający powyższych wymagań zostanie odesłany na koszt Klienta.
  Pieniądze zostaną zwrócone w terminie do 14 dni od otrzymania przedmiotu. Zwrot zostanie wykonany przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta .
  W przypadku wymiany na inny rozmiar lub produkt należy zwrócić zakupiony przedmiot i złożyć kolejne zamówienie. Można również skonaktować się mailowo w tej sprawie i uzgodnić wymianę.

  Zwroty/wymiany należy dokonywać na adres:
  1. SNEAKER BEAST Michał Szurnicki
   ul. Batalionów Chłopskich 114 B, 
   05-082 Blizne Łaszczyńskiego
 2. Gwarancja/ reklamacje
  Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i oryginalne oraz objęte dwuletnią gwarancją. Gwarancja obejmuje: wady fabryczne, uszkodzenia w transporcie, niezgodności produktu z umową. 

  Reklamowany produkt należy odesłać do nas wraz z dowodem zakupu  oraz wypełnionym formularzem reklamacyjnym  na adres:
  1. SNEAKER BEAST Michał Szurnicki
   ul. Batalionów Chłopskich 114 B,
   05-082 Blizne Łaszczyńskiego


  Po otrzymaniu reklamacji zostanie ona rozpatrzona w ciągu 14 dni od dnia otrzymania zgłoszenia. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Odsyłane przedmioty muszą by czyste.